Керівниця інноваційного стартапу стала "Жінкою України 2019"

Керівниця інноваційного стартапу стала "Жінкою України 2019"

Співзасновниця та головний операційний директор (COO - Chief Operating Officer) компанії VRNET, що є резидентом інноваційного парку UNIT.City, Анастасія Загороднюк отримала звання "Жінка України 2019" у категорії "Бізнес. Стартап.".

Про це “Вечірньому Києву” повідомила прес-служба UNIT.City.

- Тішимося, що саме наша резидентка Анастасія Загороднюк із компанії VRnet.io отримала премію "Жінка України" в номінації "БІЗНЕС. STARTUP", - говориться у повідомленні.

У UNIT.City привітали Анастасію та пообіцяли продовжувати допомагати резидентам інноваційного парку просувати свої проекти.

Довідка. VRNET - це естонська компанія, розташована в Таллінні, яка допомагає розробникам, архітекторам та компаніям із нерухомості візуалізувати їх проекти. Продукт компанії - VR Showroom - дозволяє перетворювати 3D-зображення у віртуальну реальність (VR), яку можна побачити у VR-окулярах.

Конкурс "Жінка України" проводиться щороку видавництвом “Едіпресс Україна” за підтримки бренду "Единственная". Премія відзначає жінок, які змінюють світ навколо себе та надихають інших своїм прикладом, своєю діяльністю у різних сферах життя.

Нагадаємо, згідно рейтингу стартап-екосистем Київ посів 34 місце серед понад тисячі стартап-міст світу, покращивши за рік свою позицію на 29 пунктів.

Ілюстрація - UNIT.City