Стартап-стрибок: Київ опинився серед кращих міст у світі

Стартап-стрибок: Київ опинився серед кращих міст у світі

Згідно рейтингу стартап-екосистем, який складає дослідницький центр StartupBlink, Київ посів 34 місце серед понад тисячі стартап-міст світу, покращивши за рік свою позицію на 29 пунктів. Завдяки такому стрімкому зростанню, столиця випередила у рейтингу такі відомі своїми інноваціями міста, як Гельсінкі, Мюнхен, Шеньчжень та Дублін.

Про це “Вечірньому Києву” повідомила прес-служба інноваційного парку UNIT.City.

- За ...рейтингом стартап-екосистем від StartupBlink, серед 1000+ міст Київ - на 34 сходинці, а Україна зі 100+ країн - на 31. Цьогоріч із 321 стартапом Київ піднявся відразу на 29 позицій, - говориться у повідомленні.

Крім столиці, у рейтингу зазначені: Одеса (яка посіла 235-те місце), Львів (на 299-му місці), Харків (на 435-му місці) та Дніпро (на 561-му).

Інноваційний парк UNIT.City виступив партнером StartupBlink в Україні.

- Два роки тому ми поставили перед собою мету - допомогти Києву потрапити в топ-20 стартап-міст світу, - розповів CEO та керівний партнер UNIT.City Макс Яковер.

- В Україні відбувається багато цікавого, але ми надто скромні. У січні ми презентували огляд української tech-екосистеми. І ця робота допомогла нам добре представити країну та просунути Київ у 35 топових екосистем світу. Це чудова новина та показник роботи всієї спільноти, - наголосив він.

Нагадаємо, 5 українських стартапів отримали гранти на загальну суму 100 000 євро за V хвилею програми ЄБРР "Кліматичні Інноваційні Ваучери".

Ілюстарція - UNIT.City