На Михайлівській площі влаштують Великодній фестиваль

На Михайлівській площі влаштують Великодній фестиваль

У неділю, 28 квітня, о 14.00 на Михайлівський площі відбудеться урочисте відкриття столичного Великоднього фестивалю «ТВОЯ ПАСХА-FEST». Про це повідомляє Департамент культури КМДА. 

Під час святкування відбудеться костюмований флешмоб за участі акторів і живих тварин. Також прозвучить Великодній молебень, який здійснять католицькі, православні та протестантські священики.

У заході візьмуть участь представниці Громадської організації «Об’єднання родин «Небесної Сотні» та активістів Революції Гідності», Всеукраїнського громадського об’єднання дружин і матерів бійців – учасників АТО та Громадської організації «Дружина офіцера».

Для сімей і дітей буде організовано святкове містечко з фотозонами і майстер-класами.

На благодійному ярмарку збиратимуть коштів для придбання життєво необхідного апарата вакуумної терапії ран для військового шпиталю. Аппарат призначений для проведення вакуумної терапії ран і порожнин організму при вогнепальних та інших ушкодженнях, що дає можливість значно поліпшувати результати, а також скорочувати терміни лікування поранених.

Захід проходить з благословення настоятеля Святомихайлівського Золотоверхого монастиря Архієпископа Православної церкви України Агапіта та за підтримки Департаменту культури КМДА.