Кличко: Ми повинні продемонструвати, що українці - свідомі громадяни і цивілізована нація

Кличко: Ми повинні продемонструвати, що українці - свідомі громадяни і цивілізована нація

Під час другого туру виборів Президента України, що відбудеться цієї неділі - 21 квітня, українці повинні продемонструвати, що вони - свідомі громадяни і цивілізована нація. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив у відеозверненні, яке опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

- Друзі! Хочу звернутися до вас як громадянин України, як мер столиці. Усі, хто підуть голосувати, зроблять вільний вибір на демократичних президенських виборах. І другий їх тур має відбутися так само спокійно, законно, без маніпуляцій і фальсифікацій. Це дуже важливо - забезпечити прозорість, законність, порядок, - зазначив Кличко. 

За словами мера Києва, до виборів Президента України, без перебільшення, прикута увага всього світу. Відтак, українці не повинні піддаватися на можливі провокації.

- Ми, українці, повинні продемонструвати, що ми - свідомі громадяни та цивілізована нація. Ми не повинні піддаватися на провокації і виявляти зайвих емоцій. Адже кожен з нас обирає майбутнє нашої держави, - наголосив Віталій Кличко.