Прогулянка Хрещатиком зі справжним ковбоєм

Прогулянка Хрещатиком зі справжним ковбоєм

Сьогодні на Хрещатику мою увагу привернув старий чоловік, що був одягнений у ковбойський одяг, з капелюхом, джинсах Вранглер, шкіряній жилетці та вірному ковбойському взутті. Його обличчя, яке було посічене зморшками, сива борода, глибокий, мудрий й водночас добрий погляд - все говорило, що перед мною була не ординарна людина. Людина з звідти, із за кордону. Він люб'язно погодився, щоб я його сфотографував. А потім ми говорили...

Переді мною був Майкл із Штату Невада, фермер, що приїхав по справах до України. Йому дуже сподобався Київ, а особливо наші дівчата! Запитав він мене, чи не з Великобританії я (на мені були військові британські штани DPM Desert). Майкл виявився доволі обізнаною зі справами в Україні людиною. Війна на Донбасі, озброєння, тактика, військова допомога США Україні - це не повний перелік, про що ми говорили.

- Ви повинні перемогти, і наш обов'язок, допомогти Вам, українцям. Хто захищає свою землю, свою державу - той завжди, у американського народу, буде викликати почуття великої поваги та розуміння -  зазначив Майкл.

 - Девіз штату Невада - Все для держави, і ми чітко дотримуємося цих слів! Цього девізу можна дотримуватися  і вам, українцям, адже свобода та незалежність своєї землі, приватної власності є базовим поняттям та визначальною рисою цивілізованого та вільного суспільства. У Вас дуже гарна Країна, гарна природа, гарні люди, і я не дивуюся, чому ви стали до зброї, захищати свою землю. Незважаючи на свій старий вік, я б також пішов би зі зброєю в руках захищати свою Батьківщину, свою Неваду... Її широкі, вільні простори, Червоні гори, прерії, повітря, насичене ароматами степових трав - це все живе у мені. Я й думки не можу припустити, що ворог буде топтати мої землі. Бажаю удачі Вам  у Вашій боротьбі проти росіян й пам'ятайте, хто вірить у свої сили, той завжди переможе, не дивлячись на обставини, - резюмував Майкл.

Патріотизм - це Велика сила. У цьому я переконуюсь знову й знову... Дуже хочу, щоб і мої співвітчизники, перебуваючи за кордоном, і не лише там носили у собі свою Україну - свої степи, ліса, річки.... Щоб вони ділами, а не лише словами захищали, розбудовували свою Україну.... Й останнє. Зловив  себе на думці, і вже не вперше, що умовні німці, а тим паче британці, чи американці є справжніми дружніми, чи то братськими народами нам, українцям. Боже, бережи наших Друзів! Боже, бережи Україну!