Басейн та бігові доріжки: столиця відреставрує стадіон «Спартак»

Басейн та бігові доріжки: столиця відреставрує стадіон «Спартак»

Наразі стадіон «Спартак» знаходиться не на балансі міста, але влада готова виділити кошти та взяти цей стадіон у комунальну власність Києва. Про це розповів заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Він зазначив, що  планах – фінансувати  реконструкцію та оновлення стадіону «Спартак», як цілого комплексу з басейном, біговими доріжками, критим манежем. Об’єкти мають використовуватися лише за цільовим призначенням, тобто для спортивних заходів.

У планах не тільки реконструкція, а й розвиток велоінфраструктури міста, створення мультифункціональних спортивних майданчиків, футбольних майданчиків, майданчиків для воркауту. Наразі Київський міський голова визначив стратегічні напрями, які є пріоритетними для роботи та розвитку у сфері спорту, – додав заступник голови КМДА.

Нагадаємо, цього року планується розпочати реконструкцію спортивного комплексу, що знаходиться на вулиці Міста Шалетт, 6. Тут планується добудований ще один льодовий стадіон, спортивний зал і багатофункціональний комплекс із паркінгом.