Незвичний «Концерт для двох клоунів» з Франції покажуть у столиці

Незвичний  «Концерт для двох клоунів» з Франції покажуть у столиці

В рамках Французької весни в Київ знову  привозять виставу "Концерт для двох клоунів". Головні герої не виконують комедійну виставу, бо попри те, що у них червоний ніс чи білий грим на обличчі та екстравагантний одяг, вони відкриваються перед глядачами сповна. Пантоміма, акробатика, музика, майже без жодного слова – «Мандрівні королі» (так називається кампанія) спілкуються універсальною мовою.

На виставі прозвучать твори Вівальді, Штрауса, Баха… А музикантами виступають клоуни, точніше «поети в дії» за визначенням Генрі Міллера.


- Ми - музиканти, акробати, міми, а клоунами нас роблять глядачі. Наше захоплення класичною музикою надало нам найпростіший привід для виходу на сцену: зіграти концерт. Простота цього кроку надає свободу уяві. Все стає можливим, інтелект поступається місцем почуттям, - зізнаються актори. -  Такі клоуни як ми зазвичай руйнують те, що в театрі називають четвертою стіною. Вже у самому сценарії нашої вистави глядачі виступають як партнери, як провідники, як рушійна сила наших дій. Часом кажуть, що клоун танцює разом з глядачами… Кожного вечора створюється нова історія кохання з глядачами як запрошення розпізнати своє відображення в іншому.

Вистава отримала Приз глядацьких симпатій Авіньйонського фестивалю (програма Off)

Коли: 19-20 квітня о 19.00
Де: Театр На Подолі, Андріївський узвіз, 20А
Вартість квитка: 350-800 грн.

Нагадаємо, у Києві відсвяткують день народження Чарлі Чапліна