Місто подарувало вихованкам Дарницького будинку-інтернату «День краси»

Місто подарувало вихованкам Дарницького будинку-інтернату «День краси»

Підопічні Дарницького дитячого будинку-інтернату стали справжніми фотомоделями. Знімки дівчат стануть основою для фотовиставки «День краси». Такий подарунок зробило місто для дівчат та жінок, які мають статус інваліда за неврологічним або психіатричним захворювання. Про це інформує прес-служба КМДА.

Для вихованок Дарницького дитячого будинку-інтернату це стало приємною несподіванкою, адже фотосесія не лише покращила настрій дівчат, а що найголовніше - здійснила їх заповітні мрії.

Фотосесію провели під символічною назвою «День краси». Для перевтілень залучили професійних стилістів, візажистів, перукарів та фотохудожників. Вихованок будинку-інтернату причепурили та нафарбували, стильні речі для акції надали столичні театри. Для кожної з 25 учасниць підібрали власний неповторний образ. Дівчата з ентузіазмом готувалися до відповідальної миті й отримали незрівняне задоволення від процесу.

- Нехай враження від цієї зйомки залишать багато теплих спогадів, що допоможуть вірити у свої сили, – додала заступник голови КМДА Марина Хонда.

Світлини фотосесії стануть основою для виставки, яку планують представити в будівлі КМДА, розповіла Марина Хонда. За її словами, у цьому і полягає мета цього заходу – звернути увагу суспільства на підопічних подібних закладів і знайти нові підходи до турботи про них.

Наступного року Дарницькому дитячому будинку-інтернату виповнюється 55 років. Сьогодні там виховують та доглядають 148 дівчат і жінок віком від 6 до 34 років.