Щаслива родина для безпритульних тварин: у соцмережі запустили флешмоб

Щаслива родина для безпритульних тварин: у соцмережі запустили флешмоб

«Veteran Hub», патрульна поліція та благодійний фонд «Happy paw» об’єдналися у спільному проекті. Він показує, що безпритульні тварини такі ж, як інші та що сьогодні нормальним є взяти до себе в родину такого домашнього улюбленця.

Організації вирішили на реальних історіях людей показати, що є ті, хто вже взяв безпритульних тварин собі й те, що ці люди з ними щасливі. Першими героями стали український музикант Олександр Ярмак, його дружина Ганна та собака Соня, ветеран Юра та його музична собака Інді, поліцейська Аня та її пес Кокос.

- Історії проекту живі та абсолютно різні, у героїв різняться професії, спосіб життя та звички, однак для себе вони прийняли рішення дати таким тваринам шанс на щасливу родину й змінити її життя. Походження чи порода зовсім неважливі, доведено тими, хто демонструє це на власному досвіді, - пояснюють організатори.

Гаслом проекту стала відома цитата з пісні гурту Metallica #nothing_else_matters. Кожному, хто взяв до себе безпритульну тварину, пропонують розповісти у соцмережі власну історію з хештегом #nothing_else_matters. Серед авторів розіграють фотосесію з їхнім улюбленцем.

Нагадаємо, що у Києві заборонили пересувні цирки з тваринами.