Молодіжна команда “Динамо” готова до сплати податків онлайн

Молодіжна команда “Динамо” готова до сплати податків онлайн

Фахівці Державної фіскальної служби допомогли гравцям молодіжної команди футбольного клубу “Динамо” - “U-19” та тренерам ДЮФШ ФК “Динамо” отримати електронні ключі в Акредитованому центрі сертифікації ключів (АЦСК) при ДФС. Ключі дають змогу заповнити декларацію про майновий стан і доходи онлайн в Електронному кабінеті платника без особистого відвідування податкових органів або Центрів обслуговування платників.

Про це повідомив офіційний сайт ДФС з посиланням на прес-службу відомства.

- Цього тижня в ДФС для отримання електронних ключів завітали гравці молодіжної команди футбольного клубу «Динамо» «U-19» та тренери ДЮФШ «Динамо». Вони не лише отримали свої кваліфіковані сертифікати, але й ознайомилися з можливостями електронного декларування, - говориться у повідомленні.

За інформацією ДФС, фахівці Департаменту податків і зборів з фізичних осіб розповіли молодим гравцям про необхідність вчасно подавати декларації та сплачувати податки.

Дуже важливо, коли молоді люди усвідомлюють свій обов’язок перед державою, адже вчасно сплачені податки необхідні для її економічного зростання. Вони не лише самі декларують свої доходи, але й закликають до цього своїх однолітків.

Тренери юних спортсменів мали змогу більш детально ознайомитися з електронними сервісами, які пропонує ДФС своїм клієнтам, та перевагами електронного звітування.

ДФС також нагадує, що деклараційна кампанія-2019 триває, і до закінчення терміну подання декларацій про доходи, отриманих протягом минулого року, залишилося трохи більше двох тижнів.

Останній день подання декларації - 2 травня 2019 року.

Цього року в ДФС фіксують сплеск громадянської активності. Так, на початок квітня кількість поданих декларацій вже перевищила минулорічний показник на більш ніж 50%.

Для зручності звітування Акредитований центр сертифікації ключів при ДФС пропонує громадянам безкоштовно отримати кваліфіковані сертифікатів відкритих ключів.

Нагадаємо, у поточному році фізичні особи-власники об'єктів нерухомого майна сплатили до місцевих бюджетів 107 млн грн податку на нерухомість.