Створюємо настрій: як вибрати букет до Дня Матері

Створюємо настрій: як вибрати букет до Дня Матері

День Матері - особливе свято. У цей день хочеться не тільки зателефонувати рідній людині і почути, як завжди, кілька слів, а взяти розкішний букет, пляшечку її улюбленого "Кагору", сумку фруктів - і відправитися в гості. Допоможе реалізувати бажання інтернет-магазин квітів "Квіточка", який пропонує букети до Дня Матері і не тільки. На численних сторінках порталу кожен знайде ту квіткову композицію, яка сподобається мамі з першого погляду. Залишається визначитися з вибором!

Квіти для мами і допомога професіоналів: у чому взаємозв'язок

Отже, які вимоги замовник може пред'явити до букету для найріднішої людини? Він повинен бути стильним, красивим і приємним, а ще вражати уяву. Одним словом, тут простою композицією не обійтися, якщо хочеться здивувати і порадувати.

Що залишається робити? Розглянути сотні пропозицій та оформити замовлення квітів у Києві в кілька кліків. Однак сам вибір може розтягнутися надовго, адже онлайн-вітрина https://kvitochka.kiev.ua пропонує кожному півонії, садові та голландські троянди, гербери і ромашки, гвоздики і десятки інших видів квітів. Саме час скористатися підказкою майстра, який допоможе визначитися.

Такі поради дозволять кожному замовнику:

  • заощадити власний час, якого завжди не вистачає. І при цьому обрати тоді, коли зручно;
  • підібрати для мами такий букет, про який вона мріяла. Всього-то й потрібно, що розповісти флористу про її уподобання в квітах і колірній гамі;
  • подарувати композицію навіть тоді, коли вас немає в місті. Кур'єр вручить подарунок, адже цілодобову доставку квітів у Києві ніхто не відміняв.

Робота з майстрами флористичного мистецтва - це гармонійний тандем бажань замовника і можливостей/досвіду/знань/навичок майстрів. І він здатний створити диво для мами!

Нескінченність букетів для мами: вибираючи душею

Звичайно, замовлення букетів для матусі, хрещеної матері і будь-який іншій, дорогій серцю жінці, яка замінила маму, не дріб'язкова справа. А ще й вибір такий, що розгубитися можна.

І все тому, що на сторінках онлайн-вітрини майстри квіткових справ зібрали сотні цікавих і унікальних пропозицій, при цьому ні одна квіткова композиція не схожа на іншу. А якщо додати сюди бажання вибрати "най-най", вийде справжній "вінегрет".

Тому варто згадати про мамині переваги і купити для неї:

  • голландські троянди з величезними бутонами і довжиною ніжки. Букет має бути яскравим, розкішним і в якомусь плані монументальним з тим, щоб затьмарити всі ті квіти, які дарували їй коли-небудь;
  • милі ромашкоподібні квіти, в тому числі і гербери. Вони - символ безтурботності, легкості сприйняття світу і завжди гарного настрою. Мама саме така? Тоді кошик або оберемок, зібраний у вільному стилі, підійде якнайкраще;
  • варіанти з півонієподібних квітів, які вражають легкістю та створюють особливий настрій, подобаються багатьом автентичністю і ноткою романтики. У цьому випадку відмінним рішенням стане букет в стилі "рустик" або "прованс", в який з легкістю можна додати десяток декоративних елементів.

Замовнику залишиться тільки розглянути композицію, здивувавшись її гармонії і чарівності. Завершальним штрихом стане грамотно обрана зелень і оформлення композиції.

Після вибору та оформлення залишається одне: переконатися в тому, що доставка букетів по Києву не змусить себе чекати. Головне - правильно заповнити форму для того, щоб кур'єр швидко знайшов потрібну адресу. І тоді День Матері буде відзначений так, як і планували!