Киянок зацікавив новостворений Банк грудного молока

Киянок зацікавив новостворений Банк грудного молока

З початку березня у столиці працює Банк грудного молока. Тепер у киянок, що за певних обставин не можуть самостійно годувати новонароджених, є можливість забезпечувати дітей необхідним для повноцінного розвитку материнським молоком. 

Як повідомили у ексклюзивному коментарі "Вечірньому Києву" у Перинатальному центрі, наразі активними донорами молока є 3-4 жінки. З початку запуску програми їх було 9, але з різних причин частина припинила брати участь. 

- До нас зверталось багато жінок з пропозицією одноразового надання грудного молока, але у таких випадках ми відмовляємо. Адже донорство - це відповідально, й щоб ним стати жінка має пройти ряд обстежень. Беручи молоко у невідомої особи ми не можемо гарантувати його якість. Для нас важливо, щоб і жінка-донор, і молоко були безпечними, - розповідає пані Ірина, лікар Банку грудного молока. 

Від Банку на постійній основі зараз отримують молоко 3-5 жінок. Загалом за час його роботи, молоко для своїх дітей отримали понад 20 жінок.    

Скористатися Банком молока можуть пацієнти Перинатального центру, а також інших лікувальних закладів міста за призначенням лікаря-неонатолога. Отримання молока для родин малюків, які його потребують, абсолютно безкоштовне.

Нагадаємо, Банк грудного молока і його клієнти: 20 столичних малюків користуються унікальною можливістю

Фото: Борис Корпусенко