В Києві за 5 днів покажуть понад 300 короткометражних стрічок

В Києві за 5 днів покажуть понад 300 короткометражних стрічок

З 17 по 21 квітня у столиці відбудеться VIII Kyiv International Short Film Festival. Він представить актуальний короткий метр з усього світу та класику кінематографу, познайомить глядачів з їхніми авторами та представниками світової кіноіндустрії.

В програмі - більше 300 стрічок та 35 блоків. Серед фокусів KISFF  — пошуки «нового» кіно та нового у кіно, роздуми про мистецьку цінність, українське кіно сьогодення та минулого.

Окрім традиційних конкурсних та позаконкурсних програм, кіноманів чекатимуть десятки кураторських підбірок, шоу-кейси провідних кіношкіл, відомих кінофестивалів, ретроспективні блоки українського кіно, спеціальна дитяча програма, світова кіноспадщина. Не оминуть увагою також експериментальне та радикальне кіно. 

- Одним з головних мотивів фестивалю стануть буремні та романтичні події, що відбувалися 30 років тому і неабияк вплинули на наше сьогодення: падіння Берлінської стіни, зародження нових демократій у Східній Європі й занепад останніх форпостів комуністичної імперії. Ці теми знайдуть відображення в програмі фестивалю, - зазначають організатори. -  Але й у боротьбі є місце для кмітливого гумору, сміливого мистецтва, відкритості та найрізноманітніших форм самовираження, яке ми представимо у більш ніж 30 програмах.  Ми спробуємо по-новому поглянути на звичні речі, віднайдемо в них нові відтінки та навчимо не боятися інакшості у всіх її проявах: бунтарських поглядах, відвертості й відкритості, бажанні пізнати себе та відкрити себе іншим.  

Фестивальним центром є Кінотеатр "Київ". Частина подій відбувається в різних місцях Києва.

Розклад та програма на сайті фестивалю.