У школі на Троєщині сталася "пожежа": учня витягнули з вікна

У школі на Троєщині сталася "пожежа": учня витягнули з вікна

У школі I-III ступенів № 275 імені Володимира Кравчука пройшли навчання з пожежної безпеки. Рятувальники Деснянського району столиці навчали дітей як не допустити пожежі, як потрібно поводитись в надзвичайних ситуаціях, розповіли,  як користуватися вогнегасниками та які існують їх різновиди,  продемонстрували роботу пожежних підрозділів у дії.

За легендою тут сталося загорання на 3 поверсі у кабінеті хімії. Поверх одразу охопило полум’ям. Педагогічні працівники школи швидко евакуювали всіх учнів (а їх на момент пожежі у школі було понад 400). Лише один хлопець залишився у кабінеті і не міг звідти вибратись. Його врятували пожежні, які вчасно прибули на виклик,  за допомогою автодрабини. Ускладнена евакуація була тим, що у школі навчаються діти з інвалідністю, в тому числі, й на візках. Проте злагодженість учнів та вчителів дала гарний результат.

- Учні покинули приміщення протягом 2,5 хвилин. Це дуже хороший результат, - коментує прес-офіцер Головного управління ДСНС в місті Києві Олександр Макушенко.

Алгоритм дій під час пожежі в дитячому закладі:

  1. Вивести дітей з приміщення;
  2. Викликати рятувальників;
  3. Якщо пожежа невелика, спробувати загасити її самостійно.