«Солодкий» рекорд встановили на балу в Києві

«Солодкий» рекорд встановили на балу в Києві

У столиці пройшов дитячий Віденський бал. Він став аналогом дорослого, який відбувся напередодні.

Віденський бал встановив одразу два рекорди. Цього року було зібрано рекордну кількість дебютантів – близько 200 дітей. Серед них були 12 вихованців київського Центру реабілітації дітей з інвалідністю.

Окрім традиційних вальсу та полонезу, юні танцюристи виконали номери під музику з фільмів «Аладін», «Холодне серце», «Пірати Карибського моря» та ін.

Також на балу встановили національний рекорд України на найбільшу цукерку країни. Вага цукерки «Моцарт» склала 22 кілограми 520 грам.

– Стандартна цукерка важить 10 грамів. Рекордна ж перевищує вагу звичайної у 22 тисячі разів!, – зазначив Марк Орловський, експерт Національного реєстру рекордів України.

Творець цукерки, шеф-кухар Віктор Фіалковський зазначив, що вона виконана в українському стилі.

– Окрім основних інгредієнтів, які входять до цукерки «Моцарт» - марципана і фундука та марципана з фісташками - ми додали каштанове пюре. Каштан – символ Києва і так ми вирішили поєднати культури двох країн, Австрії та України, - пояснив шеф-кухар.

Рекордну цукерку поділили на сотні маленьких частин, щоб усі гості балу змогли її скуштувати.

А попереду – ще один рекорд! У травні на Подолі відбудеться Київский бал просто неба. Тоді всі бажаючі зможуть долучитися до встановлення рекорду України з наймасовішого виконання польки.

Фото Бориса Корпусенка