В озеро Міністерка на Оболоні випустили тонну риби

В озеро Міністерка на Оболоні випустили тонну риби

Днями відбулося чергове зариблення озера Редькіно – Міністерка у Оболонському районі.  Вселили близько 1000 кг коропа однорічка Вага одного экземпляра становила близько 25+ грамів, що приблизно дорівнює 30000 особин. Про це повідомив на сторінці у Фейсбук Олексій Нікітюк.

Також і до водойм Київщини випустили понад 7 тонн риби. Про це повідомив Київський рибоохоронний патруль.

Протягом 12-13 квітня 2019 року випустили рибу у два водосховища. Загальна вага її становить 7 050 кг.

Так, до Канівського водосховища, розташованого у м. Українка, випустили 2 800 кг. Це короп, товстолоб та білий амур. Вага одного екземпляра сягає близько 100 грамів. Організатором та спонсором заходу став ПрАТ«Київпорт».

До Косівського водосховища, яке знаходиться на межі Володарського та Тетіївського районів, було вселено 4 250 кг водних біоресурсів. А саме: товстолоб - 75 600 екз., білий амур - 6 048 екз. та короп - 3 780 екз. Середня вага мальків становила 50 грамів.

Зариблення здійснено за кошти користувача спеціального товарного рибного господарства.

Нині у всіх водосховищах і озерах з затоками, протоками триває заборона на вилов риби, яка завершиться 7 червня. А у всіх річках та їх кореневих водах – по 17 травня, у новостворених водних об’єктах, а також у придатковій системі річок та інших водних об’єктах – по 26 червня.

У цей період забороняється пересування плавзасобів (човнів), промислове рибальство, здійснення підводного полювання, проведення днопоглиблювальних, вибухових та інших видів робіт, добування будівельних матеріалів у місцях масового нересту водних біоресурсів.

Дозволяється любительське та спортивне рибальство до 3 кг риби на одну особу, однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з берега у дозволених місцях.