Кінотеатр "Київ" здали в оренду за 2 млн грн

Кінотеатр "Київ" здали в оренду за 2 млн грн

У КМДА відбувся конкурс на право оренди кінотеатру "Київ", який проходив у формі відкритого аукціону. Його переможцем стала компанія "Сінема-Центр", яка згодилася сплачувати до бюджету міста щомісячну орендну плату у сумі 2 млн 119 тис. 253 грн.

- Звичайно, ми сподівалися на суму більшу, ніж стартова. На сьогодні сума є реальною, сума є ринковою. Загалом, ми задоволені результатами конкурсу, - відзначив заступник голови КМДА Володимир Слончак, який виступив модератором заходу. 

У ході аукціону, в якому взяли участь п'ять компаній, стартова ціна зросла із 569 тис. 253 грн до 2 млн 119 тис. 253 грн.

Попередній орендар досі платив до бюджету міста суму близько 47 тис. грн на місяць - майже у 48 разів меншу, ніж має сплачувати переможець конкурсу - компанія "Сінема-Центр". Термін дії орендної угоди між нею та КМДА складає 10 років.

Нагадаємо, раніше Департамент комунальної власності КМДА оголосив умови конкурсу на оренду приміщення кінотеатру “Київ”, який розташований за адресою вул. В.Васильківська, 19. Серед головних із них – збереження фестивального та артхаусного спрямування кінотеатру, організація освітньої та благодійної роботи з дітьми, співпраця з міжнародними культурними центрами, забезпечення вільного доступу до приміщень кінотеатру людям із особливими потребами.