Через ремонт яких вулиць Київ стоїть у заторах

Через ремонт яких вулиць Київ стоїть у заторах

Комунальна корпорація «Київавтодор» продовжує ремонт доріг у столиці. Кожного дня у місті спостерігаються локальні затори й тягнучки.

Особливо важко, за словами автолюбителів, подолати Південний міст, на просування по якому навіть вчора, у неділю, довелося витратити 2 години. Ще одне місце, через яке кияни постійно спізнюються на роботу,  на проспекті Палладіна - від вулиці Булаховського до станції метро «Академмістечко». Тут щоранку й щовечора коїться справжній армагедон. Турецька компанія за допомогою сучасної дорожньої техніки завзято ремонтує асфальтове покриття. Звужено проїжджу частину проспекту.  

Киян попередили, що через капітальний ремонт проспекту Академіка Палладіна рух транспорту по непарній стороні на ділянці від вул. Академіка Булаховського до Кільцевої дороги буде закрито. Рух транспорту здійснюватиметься по зустрічному напрямку.

На Південному мостовому переході продовжується капітальний ремонт деформаційного шва. 

На мосту Метро через Русанівську протоку – монтаж тротуарних блоків, армування конструкцій тротуару та підготовка до армування монолітної плити проїжджої частини.

Закрито рух транспорту через Шулявський шляхопровід. І на тиждень обмежено рух проспектом Перемоги.

На вул. Івана Федорова триває демонтаж старого тротуару.

Як наголосили в комунальній корпорації, ці дорожньо-будівельні роботи можна виконувати як за сприятливої, так і за дощової погоди.

Читайте також "У Подільському районі відремонтували вже 10 вулиць"