На Позняках ярмарок перетворився у стихійне торговище

На Позняках ярмарок перетворився у стихійне торговище

Кияни все частіше нарікають на сільськогосподарські ярмарки. На сміття, що залишають після себе торговці, знищені газони та обмеження для проїзду транспорту.

Зокрема скаржаться на торговище, що вирує по вулиці Анни Ахматової, 31, що на Позняках. Та цей ярмарок взагалі опинився поза законом.

Після численних скарг мешканців будинків комунальники вирішили не організовувати там ярмарків. Проте продавці, які облюбували це місце, на відсутність дозволів взагалі не зважають.

-КП «Міський магазин» не надавав пропозицій, а Департамент промисловості та розвитку підприємництва, в свою чергу, не включав вказану адресу до адресного переліку сезонних ярмарків та до графіку проведення сільськогосподарських ярмарків у місті Києві у І півріччі 2019 року із зазначенням організаторів. У зв’язку з цим, інформуємо, що торгівля, яка функціонує за вказаною адресою є незаконною та «стихійною», - пояснили «Вечірці» у КП «Міський магазин».

До речі, щоб ліквідувати несанкціоновану торгівлю кияни можуть звертатися до районних управлінь поліції, Головного управління поліції НПУ, райдержадміністрацій та комунального підприємства «Київблагоустрій».

Проте, найефективніше – не купувати продукти в непристосованих для цього місцях.  Економія може обернутися серйозними проблемами зі здоров’ям.