Київ почали розкопувати: де замінюють теплотраси

Київ почали розкопувати: де замінюють теплотраси

У Києві стартували масштабні роботи з модернізації теплових мереж. Розпочато роботи на трьох об’єктах: вул. Бальзака, 56-А, проспект Оболонський, 36-А та вул. Йорданська, 18-А, де буде замінено 1539 м трубопроводів. Про це в ефірі телеканалу «Київ» повідомив головний інженер СП «Київські теплові мережі» КП «Київтеплоенерго» Юрій Паливода.

Під час реконструкції теплових мереж у 2019 році КП «Київтеплоенерго» здійснить заміну найбільш зношених трубопроводів, що мають високу статистику повторення аварійних пошкоджень.

-Ми відходимо відлатання труб на кількох метрах, натомість робимо капітальний ремонт – повністю перекладаємо теплові мережі від центрального теплового пункту до всіх будинків,– зазначив  Юрій Паливода.

За його словами, у цьому році таких об’єктів буде 120, з них 20 магістральних мереж, 100 – розподільчих. При цьому для заміни трубопроводів будуть застосовуватися нові технології.

-Усі труби перекладаються на сучасні: для централізованого опалення – це труби з попередньою заводською тепловою та гідроізоляцію (ПІТ), які мають аварійну сигналізацію, що прискорить пошук ділянки пошкодження. Такі труби з гарантійним строком більше 30 років. А для гарячого водопостачання будемо використовувати полімерні труби, які також попередньо покриті тепло- та гідроізоляцією. Вони гнучкі і легкі у прокладанні – бригада з чотирьох осіб може за зміну прокласти до 400 м трубопроводів. В них гарантійний строк до 50 років, – додав Юрій Паливода.