Киян запрошують на фестиваль молодого кіно з зірковими гостями

Киян запрошують на фестиваль молодого кіно з зірковими гостями

У неділю в Києві відбудеться фестиваль молодіжного короткометражного кіно FilMUfest. Організатори обіцяють, що молоді люди знайдуть тут гарне спілкування з однолітками, цікаве середовище – саме те, чого так гостро потребують  підлітки і так непросто організувати батькам. Підтримати підростаюче покоління прийдуть Дзідзьо, Слава Фролова, учасники «Квартал 95».

– Цей фестиваль – соціальний проект. Сьогодні існує досить багато різних дитячих і сімейних заходів, але підлітки виявилися поза увагою, - каже організатор фестивалю, психолог  Євген Мірошниченко. – Хоча якраз вони найбільше потребують якісного спілкування. Це вік, коли особистість активно формується. Підліток вперше зустрічається з конфліктами – зовнішніми і внутрішніми – разбиратися з якими доводиться самостійно. Він намагається зрозуміти причину цих конфліктів, зрозуміти себе, інших людей, як влаштований світ. Кіно – це хороший спосіб ставити питання і шукати відповіді. На кінофестивалі буде представлено 12 фінальних короткометражок, відібраних серед 300 конкурсних робіт з усієї України. Команди-переможці отримають призи та пройдуть стажування на зйомках реального фільму.

Всі конкурсні короткометражки діти знімали самостійно в кінотаборі. Учасники об'єднуються в команди, придумують сюжет фільму, створюють сценарій, роблять розкадрування, проводять зйомки і монтують фільми. Вони спільно розробляють план проекту, організовують процес, розподіляють функції і завдання. Дорослі майстри виступають тільки помічниками в цьому процесі, вся відповідальність за результат лежить на підлітках. 

Окрім кінопоказу, анонсують майстер-класи та практичні заняття від професіоналів в сфері кіно. Також будуть арт-інсталяції, кіно-квести, смачна їжа і жива музика. Девіз кінофестивалю: будь #всерединікіно. 

Коли: 14 квітня, 11.00-17.00
Де: Довженко-Центрі, за адресою: вул. Васильківська, 1
Вартість квитка: 100 грн.

Нагадаємо, Що нового в кіно: фестивалі і безкоштовні покази в столиці