На жетонах київського метро виявили небезпечні хвороби

На жетонах київського метро виявили небезпечні хвороби

Фахівці шокували пасажирів результатами дослідження паперових купюр та жетонів зі столичного метро. Про це повідомляє координатор проекту «Kyiv Smart City» Ярослава Бойко.

У рамках спецпроекту від «Путівника розумного киянина» за підтримки компанії «VISA» спеціалісти провели мікробіологічні випробування декількох найуживаніших повсякденних речей, а саме — купюри номіналом 1 гривня та жетона на метро. Самі ці предмети здали до біохімічної лабораторії.

- Атрофічний гастрит, перитоніт, плеврит, менінгіт, сепсис, дисбактеріоз та харчове отруєння... усі цi хвороби можна підхопити, розраховуючись готівкою, - розповідає Ярослава Бойко.

Серед шкідливих бактерій були знайдені збудники стафілококу та патогенних ентеробактерій, що можуть спричинити серйозні захворювання.

- Це вкотре доводить, що безготівковий розрахунок не лише економить час та гроші, а й береже ваше здоров`я. Обирай безпечне майбутнє вже сьогодні, адже користуватися карткою замість паперових купюр це не лише зручно, а й безпечно! – додає пані Ярослава.