Що нового в кіно: фестивалі і безкоштовні покази в столиці

Що нового в кіно: фестивалі і безкоштовні покази в столиці

Столичних кіноманів чекає знайомство з фільмами різних країн світу.

ДНІ ЛИТОВСЬКОГО КІНО

Вперше в Києві відбудуться Дні Литовського кіно. В програмі - сучасні художні та документальні картини, а також найкращий литовський художній фільм усіх часів. Для найменших глядачів - дитяча анімація.  До столиці завітають литовські організатори й представники литовської кіноіндустрії, які спілкуватимуться з українськими глядачами.  Фільми демонструватимуться мовою оригіналу із українськими субтитрами.

Коли: 11-13 квітня
Де: кінотеатр Ліра, вул. Вел. Житомирська, 40; кінотеатр "Дніпро", пр. Гагаріна, 7
ВХІД ВІЛЬНИЙ
Детальніше про фільми читайте тут 

ТИЖДЕНЬ АВСТРІЙСЬКОГО КІНО

8-й щорічний фестиваль стартує в Києві 11 квітня. Подія відбудеться у рамках Двостороннього Року культури, що покликаний зблизити креативний потенціал України та Австрії, дати змогу краще зрозуміти культурний простір одне одного.У цьому році до програми ввійшли три повнометражних фільми, а також традиційна добірка короткометражок від фестивалю мультимедійних мистецтв ARS ELECTRONICA.

Коли: 11-14 квітня
Де: кінотеатр Київ, вул. Вел. Васильківська, 19
Вартість квитків: 100 грн.
Детальніше про фільми читайте тут 

ІСТОРИЧНЕ КІНО

12-14 квітня в Київській фортеці відбудеться VІ Міжнародний фестиваль історичного кіно "Поза часом". Він познайомить глядачів з кращими зразками вітчизняного та зарубіжного історичного кіно. В програмі - 18 документальних та художній стрічок з України, Польщі та Литви, а також круглий стіл "Навіщо потрібно історичне кіно? Основні тенденції розвитку історичного кіно". В центрі уваги кінематографістів - важливі історичні події, видатні постаті та звичайні громадяни, і навіть окремі будівлі, які мають особливу історію. 

Коли: 12-14 квітня
Де: Київська фортеця, вхід з бул. Лесі Українки 12-14, адміністративний корпус, 1-й поверх
ВХІД ВІЛЬНИЙ

Детальніше про програму читайте тут 

Нагадаємо, в столиці презентували очікуваний фільм про сюрреалістичну Херсонщину