Соціальний мюзикл покажуть на Віденському балу в Києві

Соціальний мюзикл покажуть на Віденському балу в Києві

Столична мерія активно готується до проведення Віденських балів, які відбудуться цими вихідними. У Колонній залі триває монтаж сцени та тренування учасників. Сьогодні тут пройшла відкрита репетиція першого соціального мюзиклу, прем’єра якого відбудеться на Дитячому віденському балі 14 квітня.

Мюзикл під назвою «Одна щаслива історія» створений спеціально до балу. За сюжетом, юнак і дівчина знайомляться в Інтернеті і домовляються піти разом на Віденський бал. На зустрічі виявляється, що хлопець пересувається в інвалідному візку, але це не стає завадою для їх стосунків.

Головні ролі зіграють переможці вокальних телешоу Аліна Башкіна та Кір Каплуновський

Мюзикл показує, що сучасні технології допомагають вести повноцінне життя, спілкуватися. Ми ж разом йдемо на шкільний бал і навіть танцюємо! – розповідає Аліна Башкіна. – Все може стати реальним, якщо знаходити можливості радіти життю. 

Кір Каплуновський пояснив, що вперше виконує роль хлопця з інвалідністю. Він зазначив, що побувавши в образі людини з інклюзією дало можливість переосмислити власне життя.

Нагадаємо, що цього року Віденський бал зібрав рекордну кількість дебютантів – близько 200 дітей, серед них є 12 вихованців київського Центру реабілітації дітей з інвалідністю.