Сміттєвий апокаліпсис утворився в Солом’янському районі

Сміттєвий апокаліпсис утворився в Солом’янському районі

На мапі звалищ Києва з’явилось чергове місце антисанітарії. У Солом’янському районі, на проспекті Відрадному 11, кияни завалили сміттям територію приватного сектору.

Фото - Вікторії Гребінь
Фото - Вікторії Гребінь

За словами  місцевих мешканців, власник занедбаної території поїхав за кордон. Коли повернеться - невідомо, оскільки зв’язок з ним відсутній. Сусіди вже тричі прибирали територію власноруч, проте чистота трималася недовго: недобросовісні люди постійно засмічували місце.

- Машина, яка вивозить сміття, приїздить кожного тижня по четвергам. Сусіди виставляють пакети зі сміттям коло своїх хвірток і працівники з прибирання їх забирають. Чому всім так важко скласти сміття в пакет - я не розумію. Але сил з цим боротися вже немає. Поруч із звалищем постійно прогулюються наркомани, роми та безхатченки, - коментує Лариса, мешканка сусіднього будинку.

Сусіди кажуть, що звертались до відповідних інстанцій вже не одноразово. Проте в цей раз їх почули.

Днями голова Солом’янської РДА Ігор Довбань провів рейд щодо санітарного стану цієї ділянки. З’ясувалось, що ділянка, де виникло стихійне сміттєзвалище, належить приватній компанії.

За словами Ігоря Довбаня занедбана територія найближчим часом буде прибрана. І наголошує на необхідності розірванні угоди з товариством.

- Це типовий приклад безгосподарності та безкультурності. І якщо власник байдужий до своєї території, не використовує її за призначенням, то угоду потрібно якнайшвидше скасувати, а землю передати соціально відповідальним бізнесменам, - заявив очільник району.

Також керівництво РДА звернулось до поліції із заявою про безвідповідальне ставлення власника земельної ділянки і стихійне засмічення території місцевими мешканцями.

Відеооператор Олександр БАРКІН