Електрики таки врятували центр Києва від темряви

Електрики таки врятували центр Києва від темряви

Як повідомляв «Вечірній Київ», у середу, 10 квітня, в районі 18.50 диспетчери ДТЕК Київські електромережі зафіксували масові відключення світла у самому центрі столиці – вул. Хрещатик, Майдані Незалежності, Європейській площі та прилеглих вулицях. Станом на 8.00 11 квітня завершується підключення ТРЦ «Глобус»,  усі інші споживачі вже підключені до електроживлення.

Фахівці ДТЕК Київські електромережі відновлюють кабельні мережі. Ремонтні бригади працюватимуть на місті подій до повного усунення нештатної ситуації. Про це інформує прес-служба компанії.

Нагадаємо, дві аварійні бригади компанії одразу ж виїхали на місце події для встановлення причин нештатної ситуації. В одному із підземних колекторів в районі Майдану Незалежності  сталося задимлення. У підземних колекторах, окрім інших комунікацій розташовуються силові кабелі живлення, тому імовірною причиною аварійних відключень стало пошкодження високовольтних підземних ліній у наслідок короткого замикання. Без електрики залишились такі об’єкти, як Будинок профспілок, готель «Україна» та ряд інших.

Спеціалісти ДТЕК Київські електромережі  здійснили переключення основних споживачів центральної вулиці міста на резервні ланцюги живлення. О 23:00 енергопостачання отримав  готель "Україна" і Національна музична академія України імені П.І.Чайковського.