Халяль дозволяє: чим кияни покорили Малайзію

Халяль дозволяє: чим кияни покорили Малайзію

Ісламська мода, халяльна косметика і малайзійський текстиль. Столичні виробники вперше брали участь у Міжнародній виставці продукції «Halal MIHAS-2019», яка проходила у місті Куала-Лумпур.

Київські підприємства продемонстрували високу якість своїх товарів: від сільськогосподарської продукції до косметичних засобів.

Українська продукція відповідала вимогам сертифікації за стандартами халяль (араб. ḥalāl — «вільне», «незв'язане») — дії, дозволені в ісламському праві.

Свої товари на виставці продемонстрували відомі компанії, роздрібні торговці, дистриб'ютори, постачальники готелів та ресторанів.

Із 50-ма зарубіжними компаніями провели ділові переговори представники українського бізнесу (Acme trading company, Agroimport co., ТОВ «Імперія жирів», ТОВ «Нововолинський масложировий комбінат», Українська торговельна асоціація та інші).

— Виставка «MIHAS» — чудовий метод знайти партнерів та постачальників сировини у тих категоріях, які експонувалися. Ми вже знаходимось на етапі заключення договорів, як мінімум, з двома контрагентами, хоча пропозиції отримали від багатьох партнерів, — повідомили у ТОВ «Імперія жирів».

Завдячуючи Київській торгово-промисловій палаті (КТПП), співпраця з Малайзією набирає обертів.

За сприянням КТПП досягнуто домовленість про візит малайзійських бізнесменів, які бажають співпрацювати зі столичними підприємцями.