Культурний декрет: куди піти з малюками в столиці

Культурний декрет: куди піти з малюками в столиці

Проект "Культурний Декрет" створений для мистецького дозвілля батьків з дітьми віком від 0 до 3 років. До проекту долучається все більше закладів столиці. Цього місяця на цікаві програми запрошують Музей Ханенків, заповідник "Софія Київська" та кінотеатр "Жовтень".  

Культурний декрет у залі Середньовіччя

Музей Ханенків пропонує батькам з малюками відвідати залу Середньовічного мистецтва та дізнатися більше про розміщені там твори. 

Коли: 11 квітня об 11.00
Де: Музей Ханенків, вул. Терещенківська, 15-17
Вартість: 120 грн для дорослого, реєстрація 

Культурний Декрет. Гастрономічна подорож Києвом ХVII ст.

Ви зможете побувати у резиденції київських митрополитів та «пообідати» разом з нами у Києві часів Богдана Хмельницького. Приєднавшись до мандрівників з далеких країн, що залишили описи відвідин Києва сер. XVII ст., та увімкнувши уяву, ви побуваєте на шляхетському і козацькому бенкетах, а також відвідаєте урочисті монастирські трапези. Учасникам розкажуть чому Богдан Хмельницький був пристрасним поціновувачем кави, як вплинув на київську кухню XVII ст. найвідоміший кулінар Речі Посполитої — «кухмістр» краківського воєводи Станіслав Чернецький, чому у київських монастирях урочисті трапези розпочиналися з вишуканих десертів, а не завершувалися ними.

Коли: 13 квітня об 11.00
Де: Будинок митрополита,  Національний заповідник «Софія Київська», вул. Володимирська, 24
Вартість: 80 грн., реєстрація 

0+: Кіно для батьків із малюками

16  квітня відбудеться 107-ий  сеанс у рамках проекту «0+: Кіно для батьків із малюками».  Дивитимуться  фантастичний пригодницький бойовик "Шазам".  
Відвідувачам пропонується великий і зручний зал на першому поверсі («Гегемон», 400 місць), приглушені звук (задля комфорту дітей) і світло (можливість пересуватися по залу), два пеленатори у залі, дитячу ігрову зону в залі (великий килим коло екрану, іграшки), пологий пандус, просторе фойє для «паркінгу» дитячих візочків.

Коли: 16 квітня о 10.00
Де: кінотеатр «Жовтень», вул. Костянтинівська, 26
Вартість квитка: 70 грн.

Нагадаємо, Інтелект - це модно: в столиці відкрилася масштабна виставка сучасних митців