В центр Києва з'їдуться спортивні автомобілі чемпіонів

В центр Києва з'їдуться спортивні автомобілі чемпіонів

У суботу Київ відкриє головний ралійний сезон. В центрі столиці зустрінуться кращі автоспортсмени країни.

Тільки тут ви зможете побачити бойові автомобілі, на яких спортсмени змагатимуться, вже наступного дня у Житомирській області, за першість у своїх класах:  Mitsubishi Lancer Evo, Subaru Impreza STI, Peugeot 206, RS Honda Civic Type-R, VAZ 2108, ZAZ 1102 та інші. Вже зареєстровано понад 25 екіпажів з Києва, Черкас, Одеси, Дніпра, Маріуполя, Харкова, Херсону та навіть з Вільнюса. Приходьте та доторкніться до легендарних автомобілів у більш заряджених версіях. Привітайте майбутніх чемпіонів та часу та робіть яскраві селфі.


Коли: 13 квітня (суббота)
Де: вул.Хрещатик, 36 (КМДА)

15.00 – виставка спортивних автомобілів
19.00 – урочисте відкриття  I етапу Чемпіонату України з ралі

14 квітня (неділя), з 9.00 до 19.00 пройдуть швидкісні змагання (Хорошевський район, СМТ Іршанськ, селища Старіки, Десятини, Полянка, Мелені, Шершні Житомирської області). Загальна довжина маршруту ралі «СТОЛИЦЯ» – 170 км.

Ралі - це яскраве та цікаве змагання на спортивних автомобілях. Учасникам (екіпажу) потрібно швидше за суперників проїхати трасу, використовуючи усі можливості свого автомобіля. Більша частина трас пролягає по бездоріжжю, що суттєво ускладнює проходження. Щоб здобути першість на ралі – треба бути дуже гарним пілотом та постійно вдосконалювати свої навички, саме тому ралі вважають найскладнішим видом автоспорту.

Цікаві факти та історія ралі «СТОЛИЦЯ»:

- Змагання відбувається з 1999 року, за «будь-якої погоди», чим і радує шанувальників автоспорту, мас-медіа, глядачів, слухачів та читачів, а також спортсменів-ралістів.
- Ралі «СТОЛИЦЯ» вважається наймасовішим автомобільним змаганням. У 1999 році на старт вийшло 36 екіпажів, а у 2005 році – вже 58.
- У 2005 році у перегонах брали участь два англійські екіпажі на автомобілях «Ford Focus WRC».
- Чемпіонат України (ЧУ) з ралі – це класичне ралі, що передбачає змагання екіпажів, на дорогах загального користування, перекритих для громадського транспорту та людей, на час проведення перегонів.

Нагадаємо, киянам розкажуть про здорове харчування та безпечне донорство