“Київський експрес” до Варшави став одним з кращих нічних поїздів у Європі

“Київський експрес” до Варшави став одним з кращих нічних поїздів у Європі

Телеканал CNN travel склав рейтинг із двадцяти найкращих нічних поїздів Європи -The best European sleeper trains, до якого увійшов і “Київський експрес” - спальний поїзд Укрзалізниці, який щодня курсує за маршрутом Київ-Варшава. Рейтинг було створено на основі даних популярного сайту, присвяченого потягам, The Man in Seat 61.

Про це повідомляє сайт CNN travel.

- “Київський експрес” перевозить пасажирів із Варшави (Польща) до Києва в Україні, надаючи можливістьобрати купе на трьох осіб, двомісне спальне або одномісне купе, - говориться у повідомленні.

Розповідаючи про маршрут, CNN Travel зазначає, що мандрівка займає більше 17 годин, і харчування у поїзді не передбачено. Тому перед посадкою на потяг пасажирам радять перекусити в іншому місці.

При цьому до набору сервісів “Київського експресу” входить можливість отримати зранку чай або каву та закуску.

Крім українського потяга, до рейтингу також увійшли також увійшли такі цікаві маршрути як Santa Claus Express: Гельсінкі (Фінляндія) - Рованіємі (Фінляндія), EuroNight Chopin: Прага (Чехія) - Краков (Польща), Caledonian Sleeper: Лондон (Англія) - Форт Уільям (Шотландія), Trenhotel Lusitania: Мадрид (Іспанія) - Лісабон (Португалія), Thello: Париж (Франція) - Рим (Італія), French Night Intercity: Париж (Франція) - південь Франції тощо.

Нагадаємо, у 2019 році “Укрзалізниця” пропонує до Польщі сім маршрутів.

Нічний поїзд №67 Київ-Варшава відправляється зі станції Київ-Пасажирський щодня о 19:13. Потяг курсує через станції Холм та Люблін, до Варшави прибуває об 10:59. Квитки на нього можна придбати лише в касах вокзалу, і ціна на них становить близько 45 євро.

Починаючи з 5 квітня, прикордонний та митний контроль пасажирів цього потягу на території України відбувається замість Ягодину на станції Київ-Пасажирський. У звязку з цим у квитках вказуватимуть час відправлення 18:48 замість 19:13 (згідно розкладу). Пасажири, які не зайняли свої місця до 18:45, не зможуть потрапити у потяг.

У зворотному напрямі поїзд Варшава-Київ вирушає з польської столиці о 16:55, а до Києва прибуває об 11:03.