Черговий суд над столичним живодером: вбивця собак звинувачень не визнає

Черговий суд над столичним живодером: вбивця собак звинувачень не визнає

Сьогодні у Шевченківському районному суді міста Києва відбулося чергове судове засідання по суті над одіозним столичним живодером Олексієм Святогором. Інкримінують вбивці собак частину 3 статті 300 Кримінального кодексу України «Ввезення, виготовлення або розповсюдження творів, що пропагують культ насильства і жорстокості», якою передбачено обмеження волі на строк до 5 років.

До початку засідання відбувся мітинг активістів, які скандували «Святогора за грати!».

Олексій Святогор, як завжди, залюбки спілкується з журналістами. І навіть, здається, пишається своїми діями.

Суть звинувачення Святогор не визнав, хоча зізнається, що собак вбивав.

- Наїдяться свинини та розказують, які гуманісти. Безгоспні собаки на вулиці підлягають знищенню. Це аксіома.  

Після минулого судового засідання Олексія Святогора було побито. Звинувачує Олексій у побитті зоозахисників. Олексій розповів, що в нього перелом лобної кістки, було накладено близько 10 швів. За його словами, він був шпиталізований до Інституту нейрохірургії. Зараз відкрито кримінальне провадження за  частиною 2 статті 121 Кримінального кодексу України, зазначає Святогор.

Активіст Оксана Костюкевич коментує:

- Більша частина наших активістів – жінки. Ми ведемо боротьбу виключно у правовому полі. Худенька дівчина вагою 50 кг не може «відмотузити» лисого чоловіка вагою 150 кг.

Також активісти зазначають, що самі отримують постійні погрози.

Адвокат Святогора просив суд наступне засідання провести у закритому режимі. Він зазначає, що у залі можуть бути люди, які координують дії нападників. Проте суддя клопотання про закрите судове засідання не задовольнила.

Наступне засідання у справі Святогора відбудеться 22 квітня об 11.00 в Шевченківському райсуді.