Де і які інвестиції шукає у Німеччині мер Києва

Де і які інвестиції шукає у Німеччині мер Києва

Мер Києва Віталій Кличко вирушив у робочу поїздку до Німеччині, де відвідає міста Руст та Дюссельдорф. Там міський голова проводитиме переговори з керівниками німецьких компаній, метою яких є залучення інвестицій в інфраструктуру м. Києва.

Про це йдеться у Розпорядженні КМДА “Про направлення до мм. Руст та Дюссельдорфедеративна Республіка Нимеччина)” № 615 від 4 квітня 2019 року.

- З метою проведення переговорів з керівниками німецьких компаній ...направити до мм. Руст та Дюссельдорф у період з 9 до 10 квітня 2019 року Кличка Віталія Володимировича - Київського міського голову, - говориться у Пояснювальній записці до тексту Розпорядження.

Також у період з 8 по 12 квітня Німеччину відвідає начальник відділу аналітичної роботи управління аналітичного забезпечення Київського міського голови апарату КМДА Богдан Баласинович.

Фінансування поїздки, яке передбачене у розмірі 95 292,7 грн, відбувається відповідно до “Міської цільової програми зміцнення та розвитку міжнародних зв’язків на 2019-2022 рр.”.

Довідка. Дюссельдорф місто на заході Німеччини, адміністративний і культурний центр федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія. Є одним з провідних телекомунікаційних центрів країни. Там розташовані штаб-квартири найбільших операторів мобільного зв'язку, а також багатьох зарубіжних компаній, які спеціалізуються на сфері інформаційних та комунікаційних технологій.

Руст - містечко на кордоні із Францією та неподалік кордону зі Швейцарією. Географічне положення сприяло його вибору як місця для розташування Європа-Парку - другого за відвідуваністю парку розваг у Європі після Діснейленду в Парижі.

Нагадаємо, делегація із представників КМДА та депутатів Київради з 5 по 9 квітня відвідала столицю Франції Париж задля налагодження з містом культурних та ділових зв’язків. Посадовці передали французькій столиці пам’ятник Анні Київській, та вивчали провідний французький досвід у сфері підприємництва та регуляторної політики.

На фото - Дюссельдорф