Для киян проведуть безкоштовний тренінг з переговорів та емоційного інтелекту

Для киян проведуть безкоштовний тренінг з переговорів та емоційного інтелекту

В рамках традиційного лекторію в КМДА по середам пройде майстер -клас на тему "Проект «Суспільство і держава» Academy DTEK".  Лекторка - Тетяна Шерман, керівник департаменту з роботи з зовнішнім ринком академії ДТЕК, бізнес-тренер, фахівець по роботі з клієнтами.
 
Про лекторку.
СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ:
Розробка і проведення тренінгів за тематиками: продажі, переговори, клієнт-сервіс, іміджмейкінг, емоційний інтелект.
Автор і тренер ряду унікальних програм «Школа Емоційного Інтелекту», «Інновації. Ідеї, про які ви ще не здогадувалися!»,«Креативні Продажі»,«Майстерність Надихати», «Університет Коучингу».
ПРОФЕСІЙНИЙ ДОСВІД:
Досвід управлінської роботи -12 років. Досвід організації з нуля 17 ефективних бізнес-проектов. Досвід роботи в продажах -11 лет. Досвід в реалізації 33 консалтингових проектів.
Публікації у виданнях «Форбс», «Експерт», «Психологія зараз», «Единственная», «Полина», «Дива», «Компаньйон», інтерв'ю на радіо і телебаченні.

Зустріч організовує ГО «Школа громадських проектів» спільно з «ЦПКІ» та ГО «Форум розвитку громадянського суспільства», та за інформаційної підтримки "КМЦ". Вона є черговою з циклу навчальних заходів по популяризації ГБ та налагодженню співпраці між громадою, бізнесом та міською радою, підвищенню рівня обізнаності молоді щодо реклами/проектного менеджменту/фандрейзингу/роботі з командою тощо.

Коли: 10 квітня о 19.00
Де: КМДА, Хрещатик, 36, Лекторій, поверх 1
Вхід вільний, необхідна реєстрація 

Нагадаємо, живопис вражень «захопить» столичний Будинок художника