На 32% більше перевезень: школярі з особливими потребами частіше користуються «соціальним таксі»

На 32% більше перевезень: школярі з особливими потребами частіше користуються «соціальним таксі»

У Києві кількість соціальних перевезень зросла втричі у порівнянні з минулим роком. Про це повідомляє Департамент соціальної політики КМДА.

- Опрацьовуючи статистичні дані про роботу транспортного відділення за 2018 рік у порівнянні з 2017 роком встановлено, що загальна кількість перевезень збільшилася на 32%, - коментує директор департаменту соцполітики Юрій Крикунов.

Такі зміни пояснюються тим, що інклюзія в освіті стала реальністю, тож у порівнянні з 2017 роком, зросла кількість закладів,  до яких довозять діток.

-В зв’язку з великою кількістю замовлень у ранковий час виникають труднощі з подачею автомобіля після 17:00, оскільки в такому разі час роботи водія буде перевищувати норму, - зазначив Крикунов.

Цікаво, що пікове навантаження припадає на ранок (приблизно 8:00 год.), тому деякі заявки приймають і на 6:20 ранку, щоб уникнути ранкових заторів. 
Але попри все, місто працює над вирішенням проблем та планує провести масштабне соціологічне дослідження, яке має визначити, яких саме соціальних послуг потребують кияни.

Нагадаємо, Київський міський територіальний центр соціального обслуговування два роки тому отримав 20 нових автомобілів для забезпечення перевезень осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення.