Цими вихідними Київ закружляє у віденському вальсі

Цими вихідними Київ закружляє у віденському вальсі

13-14 квітня у столичній мерії вже втретє відбудеться Віденський бал. Тематично він буде присвячений сторіччю української державності.

Бал пройде у колонній залі мерії за участю міжнародних гостей, спортсменів та зірок шоу-бізнесу. Розпочнуть бальну програму пари дебютантів, які виконають традиційні для цього заходу вальс та полонез.

Окрім того, 14 квітня відбудеться Дитячий віденський бал як аналог дорослого. Цього року буде рекордна кількість дебютантів - дві сотні! Але, як запевняють організатори, це буде не єдиним сюрпризом.

- Бал стане місцем фінальної сцени першого повнометражного художнього фільму-казки «Попелюшка і Чарівне Королівство» українського виробництва. Зйомки будуть проходити прямо в нашому бальному залі, 14 квітня, після Дитячого Віденського балу і його учасниками стануть наші гості! - розповідає організатор щорічного Віденського балу в Києві Марина Ігнатуша

Традиційно всі віденські бали у світі є благодійними проектами. Бал в Києві - не виняток: вже третій рік він збирає кошти на програми реабілітації київського Центру реабілітації дітей з інвалідністю. 

Нагадаємо, що у мерії вже провели відкриту репетицію дитячого балу.