Школярі із міст-супутників прагнуть навчатися у столиці

Школярі із міст-супутників прагнуть навчатися у столиці

З року в рік все більше школярів із Київської області хочуть навчатися у столиці. Місто відслідковує ці тенденції, а також те, що розростаються нові житлові масиви, і усвідомлює необхідність зведення нових шкіл, відповідно до щорічної програми соціально-економічного розвитку Києва. Про це повідомили в прес-службі КМДА.

- У пошуках кращої та комфортнішої освітньої послуги батьки учнів, які проживають у прилеглих до столиці районах Київської області, везуть дітей до шкіл Києва, таким чином збільшуючи навантаження на столичні школи. Фактично громада Києва забирає на себе соціальні зобов’язання територіальних громад сусідніх з Києвом областей, – зауважила директор Департаменту освіти і науки Олена Фіданян

Цього навчального року до столичних шкіл додалось 14 000 дітей. Незважаючи на це, лише 2 міські школи навчають дітей у 2 зміни.

Загалом у Києві за останні 4 роки створено понад 3,5 тис. нових учнівських місць. Також із 2014 року у Києві створено понад 15 тис. місць у дошкільних закладах освіти.