На Харківський прийдуть 6 модних європейських брендів

На Харківський прийдуть 6 модних європейських брендів

Рітейлер ARGO відкриє 6 магазинів провідних європейських брендів модного одягу у ТРЦ River Mall, який споруджується на перетині вулиць Ахматової та Дніпровської Набережноїй, неподалік від метро Осокорки на Харківському масиві. Для цього компанія орендувала у ТРЦ близько 800 кв. м, на яких розмістяться монобрендові магазини Scotch&Soda, Liu Jo, Lee Cooper, Penti, OVS Kids та Parfois.

Про це повідомляє сайт Асоціації рітейлерів України (RAU).

- ARGO має намір відкрити в River Mall торгові точки брендів Scotch&Soda (180 кв. м), Liu Jo (162 кв. м), Lee Cooper (105 кв. м), Penti (74 кв. м), OVS Kids (180 кв. м) і Parfois (96 кв. м). Всі магазини цих брендів будуть представлені в Дарницькому районі Києва вперше, - говориться у повідомленні.

За інформацією RAU, компанія ARGO вивела італійський преміальний бренд Liu Jo та голландський Scotch&Soda на ринок України в 2018 році. У ТРЦ River Mall кожен з цих брендів матиме вже третій магазин.

У 2017 році ARGO повернула в Україну англійський бренд Lee Cooper, який представлений у понад 100 країнах світу. В ТРЦ River Mall запрацює друга торгова точка бренду.

Португальська бренд Parfois займається виробництвом жіночих сумок, прикрас, модних аксесуарів (окуляри, капелюшки, хустки), одягу та взуття. В Україні бренд представлений із 2007 року і зараз налічує дев’ять торгових точок.

Penti – другий за величиною виробник жіночої, чоловічої та дитячої нижньої білизни в Європі. Мережа налічує понад 400 магазинів в 30 країнах світу, в Україні діє дві торгові точки.

Італійський бренд дитячого одягу OVS kids торгової мережі ARGO представлений двома магазинами в Україні.

Відкриття ТРЦ River Mall заплановано на весну 2019 року. Якірними орендарями стануть магазини групи Inditex, мережа супермаркетів “Сільпо”, кінотеатр “Планета Кіно” з IMAX, розважальний центр Papashon. Особливістю проекту стане фудкорт та івент-зона з відкритою терасою і видом на Дніпро.

Довідка. Компанія ARGO створена в 1991 році. Розвиває більше 22 мультибрендових і монобрендових форматів. Представляє в Україні світові бренди Mango, Hummel, KVL, Benetton, Parfois, Orsay, Penti, Desigual, Piazza Italia, Liu Jo, Lee Cooper, Scotch & Soda, Vila, Vero Moda, Timeout, Jack & Jones, OVS Kids, Only, Only & Sons. Станом на початок 2019 року мережа налічувала 44 магазини в Києві, Борисполі, Одесі, Харкові та Львові.

Нагадаємо, на місці єдиного у Києві аквапарку, який розташований у ТРЦ Dream Town на Оболоні, відкриють спортивний хаб площею 22 тис. кв. м.