Киян запрошують на майстер-класи з дизайну

Киян запрошують на майстер-класи з дизайну

Національний музей літератури України та Київське вище професійне училище технологій та дизайну одягу запрошують всіх бажаючих на майстер-класи, які проводяться в рамках виставки творчих робіт учнів «Без коріння саду не цвісти», присвяченої 70-річчю училища.

Розклад майстер-класів

9 квітня – Особливості створення зачісок технікою плетіння та закрутка. Дизайн нігтів.
10 квітня – Сучасні жіночі прикраси – краватки.
11 квітня – Магія ґудзика – як пришити ґудзик на вдачу. Чарівна хустина.
12 квітня – Шкіряні браслети за технікою плетіння.

Майстер-класи проходитимуть у виставковій залі (2 поверх) Національного музею літератури України з 14.00 по 16.00.
Адреса: вул. Б.Хмельницького 11 (ст. метро «Театральна»).


Виставка творчих робіт «Без коріння саду не цвісти» присвячена 70-річчю Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу. КВПУ технологій та дизайну одягу – один зі старіших навчальних закладів професійної освіти Києва, який був заснований в 1949 році на базі Дарницького шовкового комбінату, як школа фабрично-заводського навчання. В училищі навчають на такі спеціальності  як кравець, закрійник, дизайнер одягу та зачіски, а також перукар (перукар-модельєр), манікюрник та агент з організації туризму, адміністратор, секретар керівника (організації, підприємства, установи).


На виставці училище представляє творчі надбання учнів у різних напрямках - Дизайн-студії, в якій учні створюють колекції моделей одягу, «Краса врятує світ», метою якого є впровадження кращих традицій створення народного костюму в сучасних моделях, декор-студії «Натхнення», де учні знайомляться з особливостями декоративно-прикладного мистецтва, а саме роботою зі шкірою. Виставка експонуватиметься до 15 квітня.