Французька музика в Києві: класика, поезія та еволюція

Французька музика в Києві: класика, поезія та еволюція

В рамках Французької весни кияни мають змогу почути концерт, присвячений нобелівському лауреату Андре Жіду, дослідження інструментального ансамблю та оперу Берліоза "Засудження Фауста". 

КОНЦЕРТ "АНДРЕ ЖІД ТА МУЗИКА" СТРУННОГО КВАРТЕТУ DANOS
9 квітня о 19.00
Будинок актора, Ярославів Вал, 7
Вартість квитків: 100-300 грн.

Музиканти з Франції презентують проект з нагоди святкування 150-річчя з дня народження лауреата Нобелівської Премії з Літератури - письменника та поета Андре Жіда. У виконанні молодих талантів Оркестру Авіньйон-Прованс / ORAP, прозвучить музика найвидатніших композиторів-класиків: Моріса Равеля, Франца Шуберта, Фредеріка Шопена та представників сучасного класичного музичного мистецтва П'єра Тійюа, Івана Карабиця та Мирослава Скорика.  Яскравим вкрапленням в музичне дійство стане поезія  Андре Жідa, а також українських поетів епохи Модерну, яку прочитають французький композитор П'єр Тійюа та актор Івано-Франківського Національного музично-драматичного театру Євгеній Холодняк. 

КОНЦЕРТ "ЗАСУДЖЕННЯ ФАУСТА" ГЕКТОРА БЕРЛІОЗА
10 квітня о 19.00
Національна Опера України вул. Володимирська, 50
Вартість квитків: 100-1500 грн.

У супроводі Національної заслуженої академічної капели «Думка» та Національного заслуженого симфонічного оркестру України під орудою Маестро Володимира Сіренка, для поціновувачів академічного мистецтва пролунає безсмертне творіння геніального композитора Гектора Берліоза «Засудження Фауста». Драматична легенда у 4-х частинах та 7-ми картинах з епілогом на лібрето, написана самим Гектором Берліозом та Альміром Дандоньєром на основі перекладу Жерара де Нерваля трагедії Гете «Фауст», збере на одній сцені біля 150 знаменитих оперних співаків-солістів з Франції та України, серед яких Дельфін Айдан (мецо-сопрано) та Лоран Аркаро (баритон).

КОНЦЕРТ АНСАМБЛЮ ALTERNANCE
19 квітня о 19.00
Національна музична академії України ім. П.І. Чайковського вул. Городецького, 1-3\11

Ансамбль “Alternance” був заснований у 1983 році флейтистом Жаном-Люком Мене. Співставляючи музику сучасності й минулого, ансамбль досліджує її культурну та інструментальну еволюцію.Такий підхід дозволяє відкрити та почути заново твори таких знакових митців як Булез, Кейдж, Донатоні та їхніх молодших колег Ерсана, Мантовані, Шоллера.