Єдиний у Києві аквапарк скоро зникне: що влаштують натомість

Єдиний у Києві аквапарк скоро зникне: що влаштують натомість

На місці єдиного у Києві аквапарку, який розташований у ТРЦ Dream Town на Оболоні, відкриють спортивний хаб площею 22 тис. кв. м, де розмістяться фітнес-клуб Sportlife, Discount-гіпермаркет швейцарської мережі Intersport, магазин Спортмастер Дисконт, а також інші магазини спортивних брендів у форматі “аутлет”. Аквапарк мають закрити вже 22 квітня, а до кінця року - завершити реконструкцію нового простору.

Про це повідомляє сайт Асоціації рітейлерів України (RAU).

- Першою значущою зміною стане закриття аквапарку 22 квітня. На його території відкриється найбільший в країні спортивний хаб, загальною площею більше 22 000 кв. м: фітнес-клуб Sportlife (близько 6000 кв. м), швейцарський гіпермаркет Intersport Discount (3500 кв. м), Спортмастер Дисконт, а також магазини провідних міжнародних спортивних брендів в форматі аутлет, - говориться у повідомленні.

За інформацією RAU, це перша велика зміна з усіх запланованих у 2019 році для торгового центру. Вже у IV кварталі на ТРЦ чекає ребрединг, над яким працює креативна агенція Banda. Також за участю міжнародних консультантів розробили план зміни усієї концепції ТРЦ. Проект буде реалізований до кінця року.

- Ми приготували багато сюрпризів: нові орендарі, світові лідери та повний ребрендинг від Banda. Ви не впізнаєте Dream Town ні зовні, ні всередині, грядуть зміни. Багато чого не можу розкрити – поки не можу. Але Dream Town завжди попереду, – прокоментував RAU співвласник Dream Town Гарік Корогодський.

Також на ТРЦ чекають й інші зміни, які відбудуться у Блоку Б:

- Замість продуктового супермаркету “Космос” відкриється супермаркет одного з лідерів ринку, площею 3 500 кв. м;

- До кінця року на першому поверсі планують відкрити гіпермаркет товарів для дому та декору;

- У числі нових орендарів ТРЦ з’явиться компанія JYSK. 30 травня там заплановано відкриття їх ювілейного 50-го магазину.

- Відкриття нового супермаркету та спортивного хабу з фітнес-клубом і спортивними аутлетами залучить в комплекс нових покупців: крім сімейної аудиторії, ми очікуємо збільшення кількості активних людей, які піклуються про своє здоров’я. Ми сподіваємося, що вони стануть щоденними відвідувачами ТРЦ, - розповіли RAU у прес-службі ТРЦ.

- Ми прогнозуємо зростання відвідуваності на рівні 40% в перший рік після реалізації плану реконцепції, – наголосила комерційний директор ТРЦ Ганна Закомірна.

Довідка. Аквапарк Dream Island у ТРЦ Dream Town було відкрито 15 липня 2011 року. Маючи площу 24 тис. кв. м, він є одним із найбільших критих аквапарків у Європі і вражає не лише своїми значними розмірами, але й унікальною концепцією дизайну у стилі Загубленого світу та Парку Юрського періоду.

Нагадаємо, на Виноградар прийде французький будівельний гіпермаркет.