Навігатор на 8-ме квітня: куди піти у Києві

Навігатор на 8-ме квітня: куди піти у Києві

Сьогодні на вас чекають ювілейний вечір знаного правозахисника та відкривача "білих плям" історії, корисний майстер-клас з тайм-менеджменту, зустріч екоативістів, затишний вечір джазу та комедія на сцені з Русланою Писанкою.    Ювілей. Життя як покута. Вечір до 70-ліття Василя Овсієнка

У кожної епохи є свої літописці. Одним із найяскравіших і найретельніших літописців українського дисидентського руху є політв’язень і дисидент, особливо небезпечний для радянської влади "злочинець-рецидивіст", а разом з тим – правозахисник, філолог і публіцист, невтомний відкривач "білих плям історії" Василь Овсієнко.  З нагоди його 70-річчя запрошують усіх на ювілейний вечір «Життя як покута». У заході візьмуть участь представники центральних органів влади, відомі історики, дисиденти, громадські активісти, серед яких Володимир В"ятрович, Вахтанг Кіпіані, Мирослав Маринович, Раїса Руденко, Євген Захаров, Олесь Шевченко та інші.  Також прозвучать пісні та віншування у виконанні фольклорного дитячого театру «Дай Боже», ансамблю української музики «Дніпро», Віталія Свирида, Олени Голуб, Тараса Компаніченка та Оксани Мухи. У фойє буде розгорнута виставка книг Василя Овсієнка і про нього.

Коли: о 17.00
Де: Будинок актора, Ярославів вал, 7
Вхід вільний

Екоактивістам. GreenDrinks: зелений meet-up та нетворкінг. Тема:"Зелені зміни"

Спеціалісти з еко-питань, активісти, волонтери — завітайте, поспілкуйтеся з драйвовими людьми, що змінюють довкілля та країну на краще, поділіться власним досвідом, знайдіть натхення і партнерів для майбутніх корисних проектів. Ця подія — 98% нетворкінг, без проектора та лекцій(насправді буде одна невеличка презентація від Команди підтримки реформ Мінприроди).

Коли: о 19.30
Де: Urban Space 500, вул. Б. Грінченка, 9
Вхід вільний, реєстрація 

Вечір корисний. Оксана Долгова: Тайм-менеджмент Успіху

Тайм-менеджмент дозволяє ефективно боротися з «хронічною нестачею часу». Оптимізуй своє життя і роботу, рухайся до успіху кожен день та отримуй задоволення від кожної хвилини життя!  Бізнес-тренер Оксана Долгова розкаже, що лежить в основі ефективності, як правильно поставити пріоритети, як розумно розподіляти час, як зробити так, щоб «не затягувала текучка» та не заважали форс-мажори, як втілювати у життя все заплановане, щоб вистачало часу на роботу, сім'ю, відпочинок і на себе.

Коли: о 19.00
Де: ЦеХАБ, вул. Хрещатик, 29 
Вартість квитків: 500 грн.

Вечір музичний. Live Jazz Monday - Imaginarium

Надія Ніколаєва та джаз-бенд Imaginarium представлять програму з джаз-манушу. Прозвучать композиції Джанго Рейнхардта, Мішеля Леграна та інших. Гостей чекає поєднання традиційних циганських мотивів “мануш” та свінгу, європейська популярна музика 30-40 роки ХХст.

Коли: о 20.00
Де:  Caribbean Club, вул. Симона Петлюри, 4 
Вартість квитків: 150-350 грн.

Вечір театральний. Комедія "Клітка"

В камеру попереднього ув'язнення - в простолюдді «клітка», при неймовірних обставинах потрапляють три дивних і смішних персонажі: вокзальна «шмара», блакитний Лабух на прізвисько Елтон Джон, і Поет в простирадлі. Те, що відбувається з цією компанією в камері, змусить глядачів сміятися. Ці три ролі грають  Руслана Писанка, Олег Філімонов і Ян Левінзон.

Коли: о 19.00
Де: Центральний будинок офіцерів, вул. Михайла Грушевського, 30/1
Вартість квитків: 250-790 грн.