На Виноградар прийде французький будівельний гіпермаркет

На Виноградар прийде французький будівельний гіпермаркет

Шостий гіпермаркет французької мережі Leroy Merlin, яка спеціалізується на товарах для будівництва, ремонту та облаштування житла, відкриється цього року у ТРЦ Retroville на житловому масиві Виноградар. Новий магазин займе площу 4 806 кв. м і розташується на 1-му поверсі ТРЦ поруч із продуктовим супермаркетом.

Про це повідомляє сайт Асоціації рітейлерів України (RAU).

- Ми продовжуємо розвивати свою мережу в Україні та залишаємося єдиним європейським гравцем в DIY-сегменті. Наша компанія націлена на подальший розвиток бізнесу в Україні, так як ми вважаємо її перспективним ринком з величезним потенціалом, - зазначив генеральний директор Leroy Merlin Україна Седрік Броссе, як повідомляє сайт RAU.

- Останнім часом ми відстежуємо активне зростання споживчих настроїв і бачимо бажання українців якісно та недорого облаштовувати свої будинки. З огляду на потреби та очікування киян, ми пропонуємо їм виключно якісну продукцію за найнижчими цінами на ринку.

За інформацією RAU, відкриття Leroy Merlin планується одночасно з офіційним введенням в експлуатацію ТРЦ та БЦ Retroville - у ІІІ кварталі 2019 року.

Відкриття гіпермаркету сегмента DIY (від англ. Do it yourself – “зроби сам”) доповнить та посилить концепцію Retroville товарами для ремонту та дизайну. Адже Виноградар – це великий спальний масив, де ведеться активне будівництво. В найближчі роки будуть введені в експлуатацію кілька нових житлових кварталів, зокрема, мікрорайон Варшавський.

Довідка. Leroy Merlin присутній на українському ринку з 2008 року. Французька мережа входить до складу міжнародної холдингової групи ADEO, яка об’єднує 35 автономних компаній у 15 країнах світу, а за рівнем товарообігу займає 1-е місце в Європі і 3-е місце у світі.

Нагадаємо, Retroville – це дворівневий багатофункціональний комплекс, який розташований в Києві за адресою проспект Правди, 47. Загальна площа об’єкта становить 118 991 кв. м, серед яких 11 147 кв. м займає бізнес-центр класу “B”. Орендна площа ТРЦ складає 80 718 кв. м, на яких планується розмістити продуктовий гіпермаркет, фітнес і розважальні центри, ресторани та 250 магазинів.

Як розповідав “Вечірній Київ”, найбільший в світі виробник спортивних товарів із Франції - Decathlon Group відкрив свій перший магазин в Україні.

Фото - сайт RAU.