Інтелект - це модно: в столиці відкрилася масштабна виставка сучасних митців

Інтелект  - це модно: в столиці відкрилася масштабна виставка сучасних митців

Виставка-перформанс "Інтелект – це модно" є продовженням проекту української кураторки і відомої fashion-дизайнерки Тетяни Іващенко під назвою «iFashionArt», присвяченого моді, інтелекту і сучасному мистецтву.

 - Я дуже пристрасна людина. Ядерний фізик за освітою, 10 років викладала. Понад 20 років – успішний дизайнер жіночого вбрання. І останні п’ять років я вивчала сучасне мистецтво, - розповідає авторка проекту Тетяна Іващенко. -   Я зробила цей проект заради того, щоб люди зрозуміли, що джерело креативного мислення – це актуальне мистецтво. Сьогодні наукове і містичне мислення поєднується, і робиться це на території мистецтва. Почати огляд можна з будь-якого місця, найголовніше – коли потрапляєш в цей простір, наче відключаєшся від повсякденності. Енергія митців, їх ідеї переводять тебе на інший рівень. Впевнена, кожен знайде тут щось своє.

А подивитися справді є що. Відвідувач має змогу в одному просторі познайомитися з творами найтоповіших авторів України.  На виставці представлено близько 150 творів сучасного мистецтва -  художників, скульпторів, фотографів і fashion-дизайнерів. Серед них  - роботи Романа Мініна, Арсена Савадова, Олександра Ройтбурда, Анатолія Криволапа. Івана Марчука, Олексія Анда, Матвія Вайсберга та інших. 

Роботи українських майстрів доповнюють сукні французького еко-дизайнера Izagus Extroversions. Вона створює роботи з вторсировини: поліетиленових пакетів, використаних чайних пакетиків і навіть крапельниць.

Проект-перформанс розрахований на те, що кожен відвідувач стає "увімкненим спостерігачем" свого життя. Мистецькі твори транслюють ідеї авторів - і спостерігач вступає з ними в діалог, вони дають підказки і змогу подивитися на своє життя з позиції нових можливостей.  

В рамках вистави пройдуть авторські лекції та кураторські екскурсії:

07.04 (неділя)
16:00 Кураторська екскурсія.

10.04 (середа)
12:00 Авторська лекція Тетяни Іващенко «Досягнення успіху за допомогою персонального стилю».

11.04 (четвер)

16:00 Авторська лекція Тетяни Іващенко «Як створення та розвиток стилю наближає до мети».

13.04 (субота)

12:00 Кураторська екскурсія

16:30 Авторська лекція Тетяни Іващенко «Квантовий стрибок розвитку креативного мислення за допомогою сучасного мистецтва».

14.04 (неділя)

16:00 Кураторська екскурсія.

20.04 (субота)

12:00 Кураторська екскурсія.

21.04 (неділя)

16:00 Кураторська екскурсія.


Коли: до 26 квітня
Де: Національний музей Тараса Шевченка, бул. Шевченка, 12

Вартість квитка: 45 гривень, для дітей, пенсіонерів та студентів – 25 гривень.

Участь у кураторських екскурсіях безкоштовна. Вхід на авторські лекції – за квитками музею.

Нагадаємо, в столиці презентували очікуваний фільм про абсурдну Херсонщину