Для киян провели акцію за здоровий спосіб життя

Для киян провели акцію за здоровий спосіб життя

Киян запросили  долучитися до акції, яка була  присвячена  Всесвітньому дню здоров’я та проходила у столичному метрополітені, на станції «Майдан Незалежності».

Ініціаторами заходу стали Київська міська організація Червоного Хреста, КП «Київський метрополітен» та Київський міський центр здоров’я.

Волонтери цікавились у киян та гостей столиці про їх спосіб життя. Не кожен міг чесно визнати свої слабкості. Між тим організатори  розповідали про здорові звички,  які необхідно мати  кожній людині. Усім опитаним видавали тематичну літературу  про негативний вплив на здоров’я тютюну та алкоголю, а також вручали стрічки та смайлики.  

- Деякі жаліються на спадковість і цим намагаються себе виправдати. Проте, повірте  понад  50% якості нашого життя залежить від нашого способу життя.  Спадковість може становити не більше 10%, - коментують організатори. - Звісно  важливим є й соціально-природні умови, але ця частка становить приблизно 40%.

За результатами опитування 250 осіб ведуть відносно здоровий спосіб життя ( не мають шкідливих звичок та вірно харчуються ) і 100 опитаних мають шкідливі звички.

7 квітня відзначають Всесвітній день здоров’я. У цей день було засновано Всесвітню організацію охорони здоров’я у рамках ООН (ВООЗ).

Журналісти  «Вечірнього Києва» вирішили поцікавитися у киян, чи варто проводити подібні заходи і чи вплинуть вони на свідомість людей?

- Такі заходи потрібні, адже чим більше ми чуємо від людей про здоровий спосіб життя - по телебаченню, радіо або читаємо в газетах, журналах - тим це глибше відкладається в нашій підсвідомості. Особливо це стосується дітей, - коментує Сергій, тренер з плавання. - На жаль, цигарки та алкоголь ми зустрічаємо частіше, а потім думаємо, чому наша нація хвора та квола. Я дотримуюсь здорового способу життя і всіх закликаю!