У Центрі крові відремонтували приміщення для відпочинку донорів

У Центрі крові відремонтували  приміщення для відпочинку донорів

У столичному Центрі крові провели капітальний ремонт приміщення для відпочинку донорів. Тепер донори можуть дивитися телевізор, для них придбали масажні крісла, кондиціонер, камеру для зберігання речей, облаштували ресепшн, встановили WI-FI. Про це розповів перший заступник голови КМДА Микола Поворозник під час відвідування відділення заготівлі крові .

Він нагадав, що ремонт приміщення проведено в рамках проекту Громадського бюджету. Наразі новостворене комунальне некомерційне підприємство «Київський міський центр крові» (КНП «КМЦК») безоплатно забезпечує киян компонентами крові, гарантує безпеку донорів і реципієнтів.
Нагадаємо, що у 2018 році міська влада забезпечила капітальний ремонт відділення заготівлі крові за європейськими стандартами. В столиці створено окремий підрозділ для забору донорської крові у виїзних умовах, завдяки чому збільшено об’єм заготовленої крові. До речі, четверо представників КНП «КМЦК» визнані місцевими експертами з оцінки закладів національної системи крові для сертифікації/акредитації відповідно до вимог Директиви Європейського Парламенту та Ради 2002/98/ЄС.