На столичній сцені презентують історію естонського містера Ікса

На столичній сцені презентують історію естонського містера Ікса

5 квітня в Київському театрі оперети прем’єра - «Георг Отс», вистава про видатного, але зараз майже забутого оперного співака, в оригінальній інтерпретації режисера-постановника Олександра Білозуба та соліста Національної оперети, автора тексту,  ̶  Дмитра Шарабуріна. Показ відбудеться на експериментальній сцені театру. 

Георг Отс мав беззаперечний хист   ̶   зачаровувати ліричним баритоном, легко і віртуозно виконуючи як естрадні хіти, так і складні оперні арії. Кумиром мільйонів і живою легендою його зробила роль містера Ікс в екранізації оперети Імре Кальмана «Принцеса цирку». У 50-70-х роках минулого століття його платівки були майже в кожному будинку.

- Коли ми ставимо стару вінілову платівку, то крізь шум і тріск до нас доносяться голоси великих людей з далекого минулого. На сцені оперети ми спробуємо відтворити цю унікальну ретро-атмосферу, повернути Георга Отса з минулого в сьогодення і показати невідомі сцени з його життя,   ̶  розповідає режисер-постановник Олександр Білозуб. - Це вистава-спогад, маленькі новели про життя і про самого артиста. Його біографія надзвичайно багата, насичена подіями, щоправда, в рамках моновистави ми не змальовуємо цілісну картину життя артиста. Можна сказати, що ми лише збираємо кольорові, різноманітні скельця з вітражу його життєвого портрету. 

В репертуарі Отса були партії з кращих оперет, які сьогодні йдуть в театрах всього світу, в тому числі і в Національній опереті України: «Циганський барон» Й. Штрауса, «Весела вдова» Ф. Легара, «Графиня Маріца» І. Кальмана, «Цілуй мене, Кет!» К.Портера.

У виставі прозвучить лірична поезія Дмитра Шарабуріна, знамениті арії та пісні. «Георг Отс» - це вистава-роздум про акторську професію, про вокал, оскільки поєднання вокального мистецтва і акторської майстерності потребує певної виконавської специфіки, артист, який грає і співає – незвичайний.

Наступні покази відбудуться 4 та 19 травня.
Вартість квитків: 200 грн.

Нагадаємо, квітневі прем'єри в київських театрах: від Чехова до Баби-Яги