За скільки реконструюють аварійний колектор на Оболоні

За скільки реконструюють аварійний колектор на Оболоні

У столиці проведуть реконструкцію каналізаційного колектора, розташованого на Оболонському проспекті від станції метро “Мінська” до станції метро “Оболонь”. Колектор, що нині перебуває в аварійному стані, забезпечує водовідведення для 35 тис. мешканців 4-го мікрорайону житлового масиву Оболонь. Його реконструкція обійдеться орієнтовно у 18 млн грн.

Про це йдеться у відповідному Розпорядженні КМДА № 609 від 4 квітня 2019 року, розміщеному на офіційному сайті міськадміністрації.

- Для забезпечення надійного водовідведення 4 мікрорайону житлового масиву Оболонь (30-35 тис. мешканців), усунення аварійного стану колектора та для запобігання виникненню техногенних та надзвичайних ситуацій, прийнято рішення про реконструкцію колектора Д=400-500 мм по Оболонському проспекту від ст. м. “Мінська” до ст. м. “Оболонь” у Оболонському районі м.Києва, - говориться у тексті Пояснювальної записки до Розпорядження № 609.

Згідно документу, колектор був збудований у 1974 році із чавунних труб, і нині перебуває в аварійному стані — за роки експлуатації труби колектора значною мірою пошкоджені газовою корозією.

Тож його реконструкція має бути завершена до кінця 2021 року, а гарантійний строк експлуатації об’єкта повинен складати 10 років. Роботи проведе ПАТ “Київводоканал”.

- Орієнтовна кошторисна вартість робіт в цінах 2018 року становить 18 000,0 тис. грн, - зазначається у Пояснювальній записці.

Фінансування за проектом буде здійснюватися з бюджету міста за Програмою економічного і соціального розвитку Києва на 2018-20 та наступні роки.