У МАУ повідомили про масштабні скасування рейсів

У МАУ повідомили про масштабні скасування рейсів

Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» внесла зміни у розклад своїх рейсів на період літньої навігації. У зв’язку з цим на деяких маршрутах зменшиться кількість рейсів. Про це йдеться на сайті перевізника.

- Основною причиною змін стала затримка поставки літаків Boeing 737 MAX, які повинні були почати роботу на регулярних рейсах МАУ з середини квітня поточного року. Однак, у зв’язку з тим, що експлуатація даного типу ПС призупинена до завершення розслідування, поставка трьох Boeing 737 MAX для авіакомпанії МАУ відкладається, - йдеться у повідомлення авіакомпанії.

Зокрема зміни торкнуться таких напрямків, як Афіни, Стамбул та Єреван, де МАУ зменшить кількість рейсів. Рейси між Києвом та Вінницею будуть скасовані. Також у квітні, травні та червні передбачаються скасування деяких рейсів із Києва до Запоріжжя, Херсона, Івано-Франківська, Баку, Мінська, Риги, Женеви, Амману та Анкари.

Зазначається, що пасажири, яких торкнулись зміни розкладу, отримають повідомлення і пропозиції з альтернативними датами вильоту або маршруту.