Київські кадети отримають безкоштовний проїзд у транспорті

Київські кадети отримають безкоштовний проїзд у транспорті

Київрада має намір забезпечити кадетам безкоштовний проїзд у громадському транспорті. Про це повідомили на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

У рамках міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019-2021 роки передбачено, що вихованці військових ліцеїв матимуть право безкоштовного проїзду в метрополітені та громадському транспорті.

- Наразі міська цільова програма покриває витрати на проїзд вихованців закладів загальної середньої освіти. Але така система не враховує учнів військових ліцеїв. Я пропоную виправити цю прогалину і гарантувати кадетам безкоштовний проїзд на підставі посвідчення ліцеїста військового ліцею. Адже ліцеї – це теж заклади середньої освіти зі спеціальним статусом, - зазначив автор проекту рішення, заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів.

Таким чином, програма міститиме окремий пункт, який визначає можливість безоплатного проїзду в Київському метрополітені та наземному пасажирському транспорті загального користування, який працює у звичайному режимі руху. Він надається учням закладів загальної середньої освіти на підставі учнівського квитка, а кадетам на підставі посвідчення ліцеїста військового ліцею. 

Проект рішення мають розглянути на пленарному засіданні Київради.