GPS-трекер та смарт-замок: прокат велосипедів у Києві продовжили

GPS-трекер та смарт-замок: прокат велосипедів у Києві продовжили

З 9 квітня жителі столиці зможуть знову скористатись послугами «Bike Sharing». Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

- Цей пілотний проект минулого року мав досить позитивні відгуки серед киян та гостей міста, тому і цього року продовжено його дію. Велосипеди можна буде знайти на тридцяти трьох затверджених локаціях, звичних для велолюбителів, – зазначив Микола Поворозник.

За умовами конкурсу,  в місті мають створити ще 231 пункт прокату та забезпечити наявність у них двох тисяч велосипедів, що мають бути обладнані програмним забезпеченням, GPS-трекерами та смарт-замками. Орієнтовна вартість реалізації інвестиційного проекту зі створення мережі «Bike-sharing» складає 33,3 млн грн.

- Пункти прокату велосипедів з’являться в усіх районах столиці, але механізм прокату велосипедів залишиться незмінним, - зауважив Микола Поворозник.

Також у місті обладнають два типи пунктів прокату велосипедів – площею 6 та 12 кв. м. Цікаво, вони не передбачають встановлення збірно-розбірних тимчасових конструкцій та фундаментів, лише відмежування блакитною фарбою ліній на асфальті.